Перейти до основного вмісту

Які м'язи працюють при віджиманні від підлоги?

Які м'язи працюють при віджиманні від підлоги? Ця дуже популярна, вельми ефективна та корисна вправа задіює багато м'язів тіла, але більше за інші працюють три м'язи — грудні , трицепси і передні дельтовидні. Всі інші м'язи тіла задіюються статично, або як стабілізатори.

Які м'язи працюють при віджиманні від підлоги?

Види віджимань від підлоги

Існують різні види віджимань від підлоги, і в кожному виді навантаження на м'язи розподіляється по-різному.

Для тренування грудних м'язів треба використовувати широку постановку рук, приблизно на 30 см ширше плечей. Лікті при таких віджиманнях повинні бути спрямовані в сторони.

Для тренування верхніх ділянок грудних м'язів треба ставити ноги на піднесення, приблизно 50 см у висоту. Так само, в цьому варіанті вправи навантаження трохи зміщується до передніх дельтовидних м'язів.

Ще, для більшого акценту на грудні м'язи можна застосовувати техніку неповних або часткових віджимань: постановка рук широка, опускатися до торкання підлоги грудьми, але не віджиматися повністю, тобто не випрямляти руки повністю і знову опускатися. Рух 3/4 амплітуди.

 Якщо ви хочете тренувати в віджиманнях трицепси, тоді треба руки поставити вузько, майже до торкання долонями. Якщо лікті під час рухів наблизити до тулуба, тоді навантаження зміщується на тріцепси ще більше.

Якщо при цьому виникають больові відчуття в кистьових суглобах, тоді можна обмежитися паралельною постановкою рук.

Чи качаються м'язи при віджиманні від підлоги?

Звичайно качаються, тільки за певних умов: потрібно обов'зково регулярно збільшувати навантаження. Коли ви вже можете віджиматися 15 разів зі своєю вагою, потрібно на спину помістити навантаження, яке спочатку дозволить виконувати не більше 10 повторень, і далі, з часом, прогресувати до 15 повторень, та знову збільшувати навантаження і так далі.

Наприклад, можна завантажити рюкзак, одіти його за спину, лягти з ним на підлогу, помістити ближче до шиї і віджиматися. Коли ви станете досить сильними, ви можете робити, як я: я займаю позу для віджимань, прошу мою дружину сісти мені на спину, щоб її ноги не торкалися підлоги і віджимаюся. Відчуття таке, ніби я виконую жим штанги лежачи.

Важливо пам'ятати, що для отримання найкращого результату віджимання потрібно виконувати до відмови м'язів! Тобто, навантаження повинно бути таким, щоб останне повторення в підході, наприкдад 15-те, було виконане на межі останніх зусиль.

Таких підходів до відмови можна робити не більше 4-х та тільки один раз на тиждень. На наступний день після таких навантажень буде відчуватися крепатура(біль у м'язах), а це значить, що вони отримали достатньо велике навантаження і потребують відновлення не менше 7 днів, а часом і до 14 днів.

Дотримуючись рекомендацій викладених вище, ви гарантовано зможете накачати грудні м'язи, трицепси та дельти, також стати сильнішими та виглядати атлетично.

А також, невдовзі ви легко будете віджиматися 100 разів і більше зі своєю вагою.

Тепер ви точно знаєте, які м'язи працюють та качаються при віджиманні від підлоги.

Коментарі

Популярні пости

Як схуднути в домашніх умовах? Моя ефективна та проста дієта

І знову про це наболіле питання: «Як схуднути?» Я вирішив написати цей пост після того, як мене вже в котре знову запитали: «Як ти так легко худнеш?», «Як тобі так легко вдається підтримувати форму?» Тому я хочу поділитися моєю простою та ефективною дієтою для схуднення в домашніх умовах, яка може допомогти схуднути в животі, в бедрах і ногах, та на сідницях навіть без фізичних вправ, та без шкоди для здоров'я. Я трохи звернуся до фізіології людини, надам наочні пояснення та розрахунок потенційного зменшення ваги. Цей спосіб похудіння базується, підкреслюю, на маніпуляції з калорійністю продуктів. Чому я наголосив на маніпуляції з калоріями? Тому що існує метод схуднення через психосоматику і він, я вважаю, більш глибокий та ефективніший. Згідно з психосоматикою, а саме з психосоматичними проявами у тілі людини по відношенню до ваги тіла, основна причина зайвої ваги та ожиріння знаходиться в нашій психіці. Різноманітні внутрішні конфлікти чи психічні травми викликають емоційне напр

Як накачатися в домашніх умовах з нуля без спортивного обладнання?

Відповідь на це запитання регулярно шукають в iнтернетi. Я вирішив написати пост на цю тему. Висвітлювати буду випадок, коли вдома зовсім немає ніякого спортивного обладнання, але є сильна мотивація і бажання досягти результату. Зазвичай цим питанням задаються початківці. Хто досягли непоганих результатів в накачуванні м'язів дома розуміють, що треба йти далі і переходять у тренажерний зал, так як навантажень вдома стає мало для подальшого стимулювання м'язового росту. Тож я припускаю, що ви початківець або плануєте почати тренування.  Як накачатися з нуля в домашніх умовах? Я розповім, як робив це я на самому початку, коли я ще навіть не думав про бодібілдинг, але хотів стати сильнішим і виглядати більш мужньо. Розкажу загальну інформацію, важливі пункти, про вправи для м'язів та приклад програми тренувань. Вправи для м'язів вдома Грудні м'язи Віджимання від підлоги. Виконуйте їх з постановкою рук на 30 см ширше плеч. Якщо ви досягли 15 повторень у підході, тод

Тренування для схуднення всього тіла в тренажерному залі для жінок та чоловіків

 Що робити в тренажерному залі для схуднення? Напевно тренуватися. Але яке тренування для схуднення краще? Які вправи є більш ефективні. По якій програмі тренуватися? Ці та інші питання виникають у жінок та чоловіків, які хочуть зменшити вагу тіла за допомогою тренувань у тренажерному залі. Взагалі, ви можете мати навіть непогані результати використовуючи практично любі вправи. Але якщо використовувати спеціалізовані тренування для схуднення, тоді результати будуть кращими, швидшими та помітнішими. Я вам пропоную комплекс фізичних вправ із зображеннями та важливі пояснення. Я сам використовую такі тренування для спалювання підшкірного жиру. Цей комплекс я використовував навіть коли готувався до змагань з бодібілдингу та зменшував вагу тіла на 15 - 20 кг за 12 -15 неділь. Ефективне тренування для схуднення в тренажерному залі для жінок та чоловіків Опис: Це просте та ефективне тренування допомагає схуднути за рахунок зпалювання великої кількості калорій, спонукаючи тіло використовувати

Яке спортивне харчування та добавки потрібно приймати після тренування для набору м'язової маси та сили?

 У бодібілдингу спортивне харчування та добавки після тренування відіграють важливу роль, тому що вони допомагають атлетам швидше відновлюватися після тренувань, стимулювати та підсилювати анаболічні процеси в м'язах та в організмі в цілому, що прискорює набір м'язової маси та росту сили. Звичайно, я їх регулярно використовував, коли займався бодібілдингом професійно та постійно тренувався, готуючись до змагать. Давайте розберемося, чому і які саме спортивне харчування та добавки потрібно приймати після тренування для набору м'язової маси та сили. Яке саме спортивне харчування та добавки потрібно приймати після тренування? Це повинні бути легко засвоювані білки і вуглеводи, а саме білково-вуглеводні суміші на основі сироваткового протеїну(бажано гідролізат, хоча він дорожчий, але найшвидше засвоюється) і мальтодекстрину, які найлегше засвоюються. Також важливо приймати амінокислоти, краще BCAA, креатин та вітамінно-мінеральні комплекси. Хоча на сьогодні виробники спортивног