Перейти до основного вмісту

Які м'язи качаються під час бігу?

Які м'язи качаються під час бігу? На це питання, як виявилось, люди часто шукають відповідь в інтернеті. Як досвідченого бодібілдера, мене цей факт завжди трохи забавляв, але потім я подумав, що хтось може тільки починає знайомитися зі спортом або просто зі здоровим способом життя, тому я вирішив трохи освітити це питання та дати коротку відповідь в цьому пості.

Відразу відповім на питання, що під час бігу м'язи не качаються, звичайно якщо ви маєте на увазі, що біг зможе збільшити м'язову масу. Ні. Біг не забезпечує таке навантаження, яке може принудити тіло адаптуватися через гіпертрофію м'язів.

Вірніше, якщо ви тільки почали бігати, то ваші м'язи через кілька днів війдуть у, так званий, тонус, злегка надуються, тому що вони накопичать в собі більше гликогену, ніж зазвичай, який є м'зовим паливом.

Це є нормальна реакція організму на фізичні навантаження та додаткові витрати енергії. Коли починаєш регулярно тренуватися і витрачати багато глікогену, тоді організм накопичує енергію у вигляді глікогену у м'язах більше ніж до тренувань.

Тримається цей тонус поки ви будете регулярно бігати. Але отримати ефект росту м'язів, такий як від тренувань в тренажерному залі з навантаженнями, коли ростуть м'язові волокна — не вийде.

Які м'язи працюють під час бігу? У роботу під час бігу включаються практично всі м'язи тіла . М'язи тулуба працюють, як стабілізатори, а от м'язи ніг і сідниці безпосередньо рухають, і беруть на себе все навантаження.

Не треба забувати і про серцевий м'яз. Серце так само працює під час бігу і, при чому, дуже інтенсивно. Взагалі помірний біг дуже корисний для серцево-судинної системи та реально зміцнює серце, і продовжує його життя.

Подивіться відео, як Йохан Блейк кидає виклик Усейн Болту, найшвидшій людині, у 2012 році.
Коментарі

Популярні пости

Як схуднути в домашніх умовах? Моя ефективна та проста дієта

І знову про це наболіле питання: «Як схуднути?» Я вирішив написати цей пост після того, як мене вже в котре знову запитали: «Як ти так легко худнеш?», «Як тобі так легко вдається підтримувати форму?» Тому я хочу поділитися моєю простою та ефективною дієтою для схуднення в домашніх умовах, яка може допомогти схуднути в животі, в бедрах і ногах, та на сідницях навіть без фізичних вправ, та без шкоди для здоров'я. Я трохи звернуся до фізіології людини, надам наочні пояснення та розрахунок потенційного зменшення ваги. Цей спосіб похудіння базується, підкреслюю, на маніпуляції з калорійністю продуктів. Чому я наголосив на маніпуляції з калоріями? Тому що існує метод схуднення через психосоматику і він, я вважаю, більш глибокий та ефективніший. Згідно з психосоматикою, а саме з психосоматичними проявами у тілі людини по відношенню до ваги тіла, основна причина зайвої ваги та ожиріння знаходиться в нашій психіці. Різноманітні внутрішні конфлікти чи психічні травми викликають емоційне напр

Як накачатися в домашніх умовах з нуля без спортивного обладнання?

Відповідь на це запитання регулярно шукають в iнтернетi. Я вирішив написати пост на цю тему. Висвітлювати буду випадок, коли вдома зовсім немає ніякого спортивного обладнання, але є сильна мотивація і бажання досягти результату. Зазвичай цим питанням задаються початківці. Хто досягли непоганих результатів в накачуванні м'язів дома розуміють, що треба йти далі і переходять у тренажерний зал, так як навантажень вдома стає мало для подальшого стимулювання м'язового росту. Тож я припускаю, що ви початківець або плануєте почати тренування.  Як накачатися з нуля в домашніх умовах? Я розповім, як робив це я на самому початку, коли я ще навіть не думав про бодібілдинг, але хотів стати сильнішим і виглядати більш мужньо. Розкажу загальну інформацію, важливі пункти, про вправи для м'язів та приклад програми тренувань. Вправи для м'язів вдома Грудні м'язи Віджимання від підлоги. Виконуйте їх з постановкою рук на 30 см ширше плеч. Якщо ви досягли 15 повторень у підході, тод

Тренування для схуднення всього тіла в тренажерному залі для жінок та чоловіків

 Що робити в тренажерному залі для схуднення? Напевно тренуватися. Але яке тренування для схуднення краще? Які вправи є більш ефективні. По якій програмі тренуватися? Ці та інші питання виникають у жінок та чоловіків, які хочуть зменшити вагу тіла за допомогою тренувань у тренажерному залі. Взагалі, ви можете мати навіть непогані результати використовуючи практично любі вправи. Але якщо використовувати спеціалізовані тренування для схуднення, тоді результати будуть кращими, швидшими та помітнішими. Я вам пропоную комплекс фізичних вправ із зображеннями та важливі пояснення. Я сам використовую такі тренування для спалювання підшкірного жиру. Цей комплекс я використовував навіть коли готувався до змагань з бодібілдингу та зменшував вагу тіла на 15 - 20 кг за 12 -15 неділь. Ефективне тренування для схуднення в тренажерному залі для жінок та чоловіків Опис: Це просте та ефективне тренування допомагає схуднути за рахунок зпалювання великої кількості калорій, спонукаючи тіло використовувати

Яке спортивне харчування та добавки потрібно приймати після тренування для набору м'язової маси та сили?

 У бодібілдингу спортивне харчування та добавки після тренування відіграють важливу роль, тому що вони допомагають атлетам швидше відновлюватися після тренувань, стимулювати та підсилювати анаболічні процеси в м'язах та в організмі в цілому, що прискорює набір м'язової маси та росту сили. Звичайно, я їх регулярно використовував, коли займався бодібілдингом професійно та постійно тренувався, готуючись до змагать. Давайте розберемося, чому і які саме спортивне харчування та добавки потрібно приймати після тренування для набору м'язової маси та сили. Яке саме спортивне харчування та добавки потрібно приймати після тренування? Це повинні бути легко засвоювані білки і вуглеводи, а саме білково-вуглеводні суміші на основі сироваткового протеїну(бажано гідролізат, хоча він дорожчий, але найшвидше засвоюється) і мальтодекстрину, які найлегше засвоюються. Також важливо приймати амінокислоти, краще BCAA, креатин та вітамінно-мінеральні комплекси. Хоча на сьогодні виробники спортивног